GANSy i proces produkcji:

produkcja gansów

GANS to skrót od gas at nano state, czyli gaz w Nano-stanie ciała Stałego. Fundacja Keshe opracowała metodę, dzięki której dwutlenek węgla (CO2) może być w prosty sposób ekstrahowany z powietrza i przekształcany w stan stały w zakresie nanometrów (nano-stan ciała stałego). Wytwarzanie GANSu CO2 powstaje, gdy węgiel w powietrzu łączy się z tlenem roztworu soli. W obrębie pewnego rodzaju bańki plazmowej, składającej się z pól magnetycznych i grawitacyjnych, to połączenie jest sprowadzane do formy krystalicznej. Kryształy te pochłaniają światło (pola) i przechowują je i uwalniają zgodnie z zapotrzebowaniem. Każdy kryształ jest jak słońce!

Fundacja Keshe odkryła, że GANS, zarówno wysuszony, jak i związany w wodzie, jest użyteczny jako źródło energii lub może być z pożytkiem stosowany w obszarach zdrowia i rolnictwa. Po wytworzeniu GANSu, można go przechowywać w wodzie destylowanej, aby był wilgotny. Gdy jest przechowywany w wodzie, GANS nie miesza się z wodą, osiada na dnie wody. Woda GANSu (potocznie nazywana ciekłą plazmą) definiowana jest jako klarowna woda destylowana, w której magazynowany jest GANS. Woda ta może być używana na różne sposoby. Możliwe jest wlewanie jej do wody w wannie, tworzenie plastrów zdrowotnych jako opatrunków na rany lub używanie go jako sprayu. Można pić niewielkie jego objętości, takie jak krople rozcieńczone w wodzie (ciekła plazma). Aplikacje do stosowania GANSu i Ciekłej Plazmy są nieograniczone.


Proces produkcji GANSu, opracowany przez Fundację Keshe, służy do produkcji GANSu CO2, ale także do innych rodzajów GANS. Rysunek (tworzenie GANS) schematycznie pokazuje rozwój GANS, którego podstawą jest surowa miedź. Zwróć uwagę na zwartą strukturę atomową na dole grafiki. W pierwszym etapie procesu tworzenia GANS, miedź jest nano-powlekana. Podczas procesu powlekania powstają przestrzenie między atomami i tworzą się nano-warstwy z nano-przewodami (patrz Powłoka). Nano-miedź w interakcji z płytką cynku w roztworze słonej wody, tworzy GANS CO2, który zbiera się i gromadzi na dnie pojemnika (patrz Produkcja GANSu CO2).

Tworzenie GANSu. Źródło: Keshe Foundation SSI, 2015


GANS wymagany jest do działania systemów Zasilania Plazmą Fundacji Keshe. GANS jest kluczowym komponentem we wszystkich produktach Fundacji. Na przykład stosuje się go do powlekania miedzianych cewek i wykorzystywania w pojemnikach na GANS w środku cewek. Jak również, GANS jest wymagany do produkcji wody GANSu, która jest z kolei wykorzystywana do produkcji pól GANSu. Różne rodzaje wód GANSowych są wykorzystywane w wielu obszarach społeczeństwa. Poniżej znajdziesz opisy produkcji czterech podstawowych rodzajów GANS, które są wytwarzane przez zanurzenie drutów miedzianych powleczonych nano lub nano-powleczonych miedzianych płytek, w połączeniu z różnymi metalami, w 10% morskim roztworze soli morskiej (100gm soli morskiej rozpuszczonej w 1 litrze wody destylowanej). (UWAGA: nigdy nie dotykaj GANSu żadną częścią ciała).

Materiały wymagane do produkcji GANSu:

  • Plastikowy pojemnik
  • Woda destylowana
  • Nierafinowana, naturalna sól morska lub kamienna
  • Nano-powlekany drut miedziany do zwierania metali
  • Nano-powlekane miedziane płytki lub cewki
  • Różne nie powlekane metalowe płytki (cynk, miedz, żelazo) które są potrzebne do produkcji różnych rodzajów GANSów.
sól morska lub kamienna
woda destylowana
pojemnik plastikowy

Ta tabela zawiera szybki podgląd:

GANSKolorPowlekany MateriałNiepowlekany materiałZawartość soli
CO2 (ZnO + CO2)kremowo białynano-powlekana miedźcynk3-10%
ZnObiałynano-powlekany cynkcynk3-10%
CH3 (FeO + CH3)czerwono brązowynano-powlekana miedźgalwanizowane żelazo (ocynkowane)3-10%
CuO (CuO + Cu)turkusowynano-powlekana miedźmiedź3-10%

WAŻNE: Kiedy produkujesz różne GANSy, zachowaj odległość (co najmniej 3m, najlepiej 5m) pomiędzy różnymi pojemnikami GANS. Im bliżej kontenera, tym więcej dostajesz mieszanki różnych GANSów. Pamiętaj, że poprzez dobór różnych metali tworzysz „magnes”, który przyciąga pola ze środowiska.

źródło: https://pl.kfwiki.org